Повідомлення

Фотографія учасника

Пивоваренко Юра Васильевич

Я вже "взяв під контроль" Парк Партизанської Слави у Дарницькому районі і провів у ньому два заходи: прибирання від сміття і висадку дерев (див. http://partizan-park.livejournal.com/).

До того ж у своєму під'їзді повісив плакати, які спонукають викидати непотрібну рекламу із поштових скриньок у смітник, а не на підлогу. – Частково працює! частина людей з будинку дотримуються чистоти :)

Приклади плакатів я зібрав на сайті http://sites.google.com/site/cleanforbeaty/data.

19.11.2009 20:46:51

Фотографія учасника

Левчик Иннуля Игоревна

Пам"ятаю, коли навчалася у коледжі, кожного року адміністрація коледжу організовувала теж такий захід в цьому ж парку. Щодо непотрібної реклами в скриньках, то в нашому під"їзді стоять великі кортонні коробки під скриньками. І коли дістаєш шось непотрібне, відразу туди викидаєш. Це зручно як мешканцям, так і двірнику.

20.11.2009 13:04:23

Фотографія учасника

Левчик Иннуля Игоревна

Юра, все що ви робите, це дуже благородна і відповідальна справа. Таких людей нашій країні не вистачає. Я переглянула сайт, мені дуже сподобалися теметичні плакати.Вони цікаві і з юмором, крім того різноманітні.

20.11.2009 13:37:50

Фотографія учасника

Хлывнюк Юлия Владимировна

Проводим эко-акции (мы с единомышленниками) и участвуем в акциях, организованных другими людьми. Сортируем мусор. Готовим реализацию эко проектов.

23.01.2010 23:53:48

Щоб мати можливість залишати повідомлення, ви маєте увійти у систему